Adwords Yardım Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Bu yazı 30 Ekim 2017 tarihinde, saat 10:44 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Eğer kendi kendinize Google üzerinden reklam vermeyi düşünüyorsanız, tekrar düşünmenizi öneririz. Çünkü firmanızın reklamınızı çok uygun fiyatlarla profesyonel bir SEO firmasına yaptırabilecekken ve elde edeceğiniz geri dönüşleri kat be kat arttırabilecek, kaynaklarınızı boşa harcamayı hiç istemezsiniz. Başarılı SEO firmaları Adwords yardım hizmetleri de sağlıyorlar. Bu hizmetlerde internet reklamlarınızın belirli başarılar elde etmesi, sitenize mümkün olduğunca doğrudan ürün alma isteğiyle giren kişilerin aktarılması amaçlanıyor. Google üzerinde reklam verirken, eğer doğru anahtar kelimeleri seçmez ve doğru kitleleri hedeflemezseniz, yapacağınız reklam muhtemelen hiçbir geri dönüş sağlamayacaktır.

Adwords Nedir?

Adwords yardım hizmetleri almaya başlamadan Google’ın bu ücretli reklam seçeneğinden biraz bahsedelim. Bildiğiniz üzere Google’da bir kelimeyi aradığınızda karşınıza sonuçlar çıkıyor. Bu sonuçlar bazı zamanlar en üstte, sol tarafta ve en altta olmak üzere özel alanlarla da gösteriliyor olabilir. Bir veya birden çok anahtar kelimede reklam verebilmek için Google’a reklam ücreti ödüyorsunuz ve reklamınız yayınlanıyor, daha sonra kullanıcılar sizin sonuçlarınıza tıkladıkça ödediğiniz ücretten düşülüyor. Reklamlarınızı her gün belirli tıklanma sayılarıyla belirleyebiliyorsunuz. Örneğin her gün 10 tıklanma elde etmek üzerine reklamlarınızı belirleyebilirsiniz. Günlük olarak bu tıklanma sayılarına ulaşılmasının ardındansa reklamınız Google’da görüntülenme alanlarından silinir ve ertesi gün tekrar gösterilir. Aşağıda adwords yardım hizmetlerini neden almanız gerektiğini daha detaylı şekilde aktaralım.

Adwords Reklamlarını Kendim Verebilir Miyim?

Adwords üzerinde reklam vermeye karar verdiğinizde, reklamları kendiniz verip veremeyeceğinizi de düşünürsünüz. Eğer bu konuda tecrübeli değilseniz reklamlarınızı kendi kendinize vermenizi önermiyoruz. Çünkü reklamlarınızı gerçek hedef kitlesiyle buluşturamadığınızda, reklam bütçenizi gereksiz yere kullanmış olursunuz.

Google’da verdiğiniz reklamlar belirli kitleleri hedeflemelidir. Eğer ürünleriniz yetişkin kişilere hitap ediyorsa, belirli yaş aralıklarını belirtmeniz gerektiği gibi, konu ile ilgili olan kişilere de doğrudan ulaşmak istersiniz. Eğer reklamlarınızı belirli demografiklere göre nasıl odaklayabileceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa adwords yardım hizmetlerinden faydalanmayı seçmenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.

Adwords yardım hizmetlerinde, çalışacağınız SEO firmaları hizmet verdiğiniz sektöre odaklı anahtar kelimeler belirleyebilirler. Burada hedef sadece sitenizi ziyaret eden kişi sayısını arttırmak değil, aynı zamanda doğrudan satışa gidecek sonuçlar elde etmektir. Bu nedenle hizmet aldığınız optimizasyon şirketi sektörünüzdeki en yaygın kelimelerde değil, daha farklı kelimelerde de size adwords yardım hizmeti vermeyi tercih edebilir. Bu şekilde yürütülen kampanyalarda ürün satın alma noktasındaki geri dönüşlerin de artmış olacağını göreceksiniz.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum