Android İşletim Sisteminde Asphalt 8 ile OpenGL ES 3.0 Desteklenecek

Bu yazı 27 Temmuz 2013 tarihinde, saat 12:22 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Android 4.3 Jelly Bean ile beraber desteklenmeye başlanan OpenGL ES 3.0 , Gameloft’un yeni oyunu Asphalt 8 Airborne tarafından da destekleniyor.

Google ’ın yenilenen tablet modeli Nexus 7 ile beraber tanıtılan Android 4.3 Jelly Bean sürümünün getirileri, hızlı bir şekilde hayatımıza yansıyacak gibi gözüküyor.

Bilgisayar sistemlerinde uzun zamandır kullanılan OpenGL 3.0 ve üstü teknolojiler, gömülü sistemlere de Android 4.3 ile beraber giriş yaptı.OpenGL ES 3.0 ′a Gameloft’un yeni oyunu Asphalt 8 ile kavuşuyoruz!

OpenGL ES 3.0 , yeni grafik geliştirmelerine sahip olacak. Poligon sayıları artarken, daha yumuşak ve detaylı nesneler kullanılabilir olacak. Sadece poligon değil, yeni ışık sistemleri ve gölgeler de bu API içerisinde yer alıyor. Oyunlardaki güneş ışığı efektleri, parlamalar ve yansımalar çok daha etkileyici olacak.

Tüm bu grafiksel artışa rağmen, OpenGL ES 3.0 ile beraber verimlilik daha da artacak. Oyun oynadığımızda cihazın harcadığı gücü ve ısınmayı azaltacak optimizasyonları içeren API, performansı da artıracak.

Asphalt 8′ Neler Sunuyor

Qualcomm’un Snapdragon S4 Pro işlemcisini kullanan Nexus 7 , Adreno 320 GPU’suyla beraber OpenGL ES 3.0 desteğini bizlere sunuyor.

Nexus 7 ve Snapdragon işlemcisine göre optimize edildiği açıklanan Asphalt 8 Airborne , OpenGL ES 3.0 ′ın getirilerini kullanıcılarına sunacak.

180 farklı karşılaşma, 47 farklı lisanslı araba, tamamen yenilenen fizik motoru, Google Play Games ve Facebook entegrasyonu gibi yeniliklere sahip olan Asphalt 8 Airborne , Adreno 3xx serisi GPU’larla özel optimizasyonu sayesinde başarılı bir performans ve görsel deneyim sunacak.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum