Apple iPhone 8, USB-C Bağlantı Noktasına Sahip Olabilir

Bu yazı 01 Mart 2017 tarihinde, saat 02:47 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Son birkaç günde 2017 yılının amiral gemileri tanıtıldı ancak dikkatimizi çeken cihazlardan biri de, Eylül ayında Apple’ın fırlatacağı cihaz. Adı henüz netleşmemiş olmasına rağmen, çoğu kez “iPhone 8” veya “10. Yıl Dönümü iPhone” olarak adlandırılan telefonla ilgili çok sayıda söylenti var. Wall Street Journal, bu seferde kaynaklarını aktardı ve bir sonraki iPhone’un Yıldırım’ın yerine şarj ve bağlantı için bir USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını iddia etti.

Raporlar, Apple’ın endüstri standardı için uygun konektörünü atacağını iddia ediyor. Bu, üçüncü tip liman olacak ve Tim Cook’un 30 pinli konektör yerine Yıldırım’ı resmen başlattığı Eylül 2012’den sonraki ikinci bir değişiklik olacak. WSJ ayrıca, daha büyük bir kavisli OLED ekrana sahip ancak ev düğmesi olmayan bir cihazı görebileceğimize dair söylentileri tazeliyor.

Önceki söylentiler, bir ev düğmesi yerine sözde “İşlev alanı” bulunan 5.8 “OLED ekrana sahip bir iPhone görebileceğimizi ve 1000 dolardan fazla maliyete neden olabileceğini öne sürdü.

Her zamanki gibi, bir tutam tuzla bu bilgiyi alın.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.857 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum