Apple, iPod ailesini yeniliyor

Bu yazı 12 Temmuz 2015 tarihinde, saat 11:04 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

ipad-ipod

Eğer şu sıralar yeni iPod satın almayı düşünüyorsanız birkaç gün daha beklemenizi öneririz, zira Apple iPod ailesini uzun bir aradan sonra yeniliyor. Fransız menşeli iGen sitesinin güvenilir kaynaklara dayandırdığı habere göre 14 Temmuz’da iPod ailesi yenilenecek.

Kayda değer yenilikleri daha çok iPod Touch modelinde göreceğiz. Tasarımsal değişimlerin de beklendiği yeni iPod Touch 64-bit tabanlı bir işlemciden güç alacak. Apple son olarak 2012 yılında iPod Touch modelini yenilemişti. O dönem cihazda 32-bit A5 işlemcisine yer verildi. Apple ayrıca 2014’te cihazın 16GB’lık ucuz sürümünü de piyasaya sundu.

iPod nano ve iPod shuffle modellerinde ise daha çok yeni renk seçenekleriyle karşılaşacağız. iTunes 12.2’nin yayınlanmasıyla birlikte yeni iPod Touch ailesine ait bazı izlere rastlanmış ve altın, koyu mavi, pembe renkli iPod’ların yolda olduğu görülmüştü.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.857 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum