Burçlara Göre Aşk Uyumları Ve Yorumları

Bu yazı 04 Ağustos 2013 tarihinde, saat 03:05 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Kadın ve erkek arasındaki ilişkiler hayatın her döneminde insanlar için oldukça önemlidir. Fakat bazıları vardır ki onlar oldukça özellerdir. Her insan bu özel ilişki hakkında bir şey duymak ister ve bazı durumlarda ne yapacağını, ne konuşacağını, nasıl davranacağını bilmek istemektedir. Yani kısaca ilişkisine bir tercüman aramaktadır. İnsanların burçları sayesinde bu tercümanlık astrologlar tarafından yapılmaktadır. Bütün astrologlar aşk uyumu hakkında burçlara göre yorumlar yaparak ve onların güneşle aya göre konumlandırarak insanları bilgilendirmektedir. Bu sayede ilişkiler hakkında insanlar ipucu almakta ve bu ipuçları sayesinde ilişkilerindeki iyi ve kötü yanları analiz etme fırsatı yakalamaktadırlar.

Her burcun diğer burçla arasında bir enerji olmaktadır ve aşk uyumu aslında aradaki bu enerjinin değeridir. Bu değer içerisindeki doğru ve yanlışlar enerjinin bütününü oluşturmakta ve bu bütün aşkın uyumunu ortaya koymaktadır. Bu durumları yorumlayan astrologlar oldukça ustadır ve bütün burçlar arasındaki uyumu bilmektedirler. Aynı zamanda zamanla bu enerjilerin değişimlerini de takip etmektedirler.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum