Çelik Soyunma Dolabı Yeni Modelleri!

Bu yazı 14 Nisan 2016 tarihinde, saat 17:56 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

İş yerlerinizde artık neredeyse mecburi olarak kullanılan dosya ya da soyunma dolapları pek çok farklı model ve çeşitlerde üretilmektedir. Firmalar iş yerinizde kullanacağınız alanların ölçüsünü alarak da dilediğiniz renk ve modelde dosya dolabı ya da soyunma dolabı üretebilirler. Raflı, raylı, kapaklı, menteşe kapaklı, tekli, ikili, dörtlü, beşli, altılı, sekizli, dokuzlu ve benzeri çeşitlerden tercih edebilirsiniz.

Soyunma dolabı modelleri için tıklayınız

soyunma dolabı

Sağlam puntalarla üretilen dolaplar metal ya da çelikten üretilir. Birbirinden bağımsız bölmeler de tercihe göre yapılabilir. Dolabın iç bölmeleri birbirine gizli menteşe ile bağlıdır ve rafların ağırlık taşıma kapasitesi çelik ve metalden dolayı oldukça yüksektir. Uzun süreli kullanımlarda kolaylıkla kullanabileceğiniz metal dolapların kapağında eşyalarınızın temiz ve düzenli kalması için havalandırma ızgaraları yer almaktadır. Dosya dolapları içinse dosyalarınızın toz ve dış etkenlerden uzak durması için çekmeceli, raylı ya da raflı sistemleri tercih edebilirsiniz. Asma kilit, gömme kilit ve elektronik kilit sayesinde eşyalarınız sizin kontrolünüz altındadır ve sizden başka kimse ulaşamaz. Çelik soyunma dolabı fiyatları ürünün kalitesine ve ebatlarına göre değişmektedir. Metal dolaplar ağırlıklı olarak; fabrika, spor salonları, resmi daireler, oteller, okullar, matbaacılar, askeriye, lokanta ve restoranlar ve benzeri yerlerde kullanılır. İş gereği kostüm değiştirilmesi gereken yerlerde çıkardığınız giysileri düzenli ve temiz tutmayı da sağlamaktadır. Hem çalışanlar hem de işverenler için huzurlu ve güvenli çalışma ortamı sağlayan dosya ya da soyunma dolapları sayesinde çalışanların daha verimli olacağı iş alanı sağlanmaktadır. Personeli fazla olan iş yerlerinin özellikle tercih etmesi gereken personel dolapları aynı zamanda iş yerindeki dağınıklığı da toparlayacaktır. Dosya dolabı olarak da tercih edeceğiniz metal dolaplar arşivleme ve kişisel eşyalarınız güvenle saklayacak ve istediğinizde kolayca bulmanıza yardımcı olacaktır. Çalışma alanlarınıza uygun olarak dolapları istediğiniz kombinasyon ile sağlayabilirsiniz.

soyunma-dolabı

Kaliteli ve titiz işçilikle hazırlanan metal dolaplarını toplu alımlarda indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Günümüzde firmaların modern tesislerinde üretilen metal dolaplar sizlere daha huzurlu, güvenli ve kaliteli bir çalışma alanı sunacak. Az yer kaplayan dolaplar sayesinde huzurlu bir çalışma ortamı yaratmış olacaksınız.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum