Çinliler iPhone’un Sahtesini Orijinalinden Önce Satışa Çıkardı

Bu yazı 03 Ekim 2015 tarihinde, saat 15:55 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

çin-iphone-çakma

Apple’ın tüm dikkatleri üzerine çeken yeni amiral gemisi iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın 12 ülkede satışa çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. Yalnız Çin’de şimdiden iPhone 6S’in ve iPhone 6S Plus’ın sahteleri satışa sunuldu. Telefonun Çin’deki satış fiyatı 91 dolar, gerçek iPhone ise 955 dolardan satışa sunulacak.

Çinli bir kullanıcının yaptığı açıklamaya göre, daha az bütçeye sahip vatandaşlar iPhone 6S sahibi olmak istediklerinde sahte bir iPhone 6S almayı düşünecek. Çinli vatandaş, ‘sahte iPhone gerçeğine oldukça benziyor ancak ben almam’ diyerek sözünü tamamlıyor.

Başka bir kullanıcı ise Apple logosunun insanların dikkatini çektiğini, 20’li ve 30’lu yaşlardaki insanların Apple ürünlerini satan bir mağaza gördüklerinde, sahte veya orijinal ayırt etmeden oraya girebileceğini söyledi.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum