Galaxy Note 3 Çocuk Modu

Bu yazı 02 Haziran 2014 tarihinde, saat 01:09 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

note-3

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S4’ün LTE versiyonu için 130MB boyutunda bir güncelleme yayınlayan Samsung, dağıtıma sunulan güncellemenin içeriğinde Çocuk Modu ve Knox güvenlik uygulamasının 2.0 numaralı sürümüne yer verdi. Benzer bir güncelleme halihazırda Galayx Note 3 için de başlatıldı. Şu an Amerika’da T-Mobile’ın Galaxy Note 3 için başlattığı 30MB boyutundaki güncellemede telefon sahipleri Çocuk Modu ve yine ilk olarak Galaxy S5’te yer alan “Download Booster” özelliğine kavuşuyor.

Çocuk Modu özelliği seçildiğinde sadece çocukların kullanmayı sevdiği, kamera-ses kaydı ve çizim gibi işlevlerin yer aldığı yeni bir arayüz karşımıza çıkıyor. Çocuk modunda ayrıca çocuklara özel uygulama ve oyunların yer aldığı bir mağaza seçeneğine de yer veriliyor. Çocuk modundan çıkış ise oluşturulan şifre ile mümkün. “Download Booster” özelliğinde ise dosyaların daha hızlı indirilmesi sağlanıyor. Söz konusu özellik aktif hale getirildiğinde Wi-Fi ve telefondaki LTE ya da 3G veri ağı aynı anda devreye girerek dosya daha hızlı indiriliyor.

İlk aşamada Amerika’da T-Mobile aracılığıyla dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içerisinde uluslararası Galaxy Note 3 için de yayınlanması bekleniyor.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum