Galaxy Note 3’ün Detayları Geliyor

Bu yazı 02 Ağustos 2013 tarihinde, saat 14:11 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Galaxy Note 3’ün fotoğrafları açığa çıktı.

Samsung’un yeni Galaxy Note 3 modelinin kapağının altında acaba neler olacak?

4 Eylül’de, IFA 2003 fuarında basına tanıtılması beklenen yeni Samsung Galaxy Note 3’ün yeni fotoğrafları ortaya çıktı. Bu kez telefonun iç donanımını gösteren fotoğraflarda flaş parlaması olduğu için tüm detaylar net olarak seçilemiyor ancak genel bir izlenim vermek için yeterli oluyor.

Fotoğraflarda, pil kapasitesinin kırmızı bir boyayla kapatıldığı dikkat çekiyor. Telefonun şarj olmadan ne kadar süre dayanayacağını tahmin etmek için pil kapasitesi önemi bir detay. Telefonun formunun ise tam köşeli bir dikdörtgen olacağı fotoğraftan kolayca anlaşılıyor.

Galaxy Note 3 hakkında bugüne kadar ortaya çıkan bilgilerden, telefonun 3 ayrı boyutta geleceğini biliyoruz. 5,5 inç ile 6 inç arasında olacak telefon boyutlarının yanında cihazın 3 GB RAM’a sahip olacağı ve 13 MP çözünürlüğünde kamerasının bulunacağı da ortaya çıktı. Bunun dışında yeni bir sızıntı olmazsa, telefonun son halini 4 Eylül’de görebileceğiz.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum