Galaxy S4 Pil Testi

Bu yazı 27 Mart 2013 tarihinde, saat 17:44 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Samsung Galaxy S4’ün GT-I9505 sürümünün batarya testi yayınlandı.

Samsung Galaxy S4’ün Galaxy S4 GT-I9505 sürümü yani Qualcomm Snapdragon 600 işlemcili modeli için ilk pil test sonuçları geldi. Bakalım Galaxy S4’ün pil ömrü nasılmış?

GSM Arena, konuşma süresi, web tarama ve video oynatma gibi durumlarda Galaxy S4’ün çeşitli pil testlerini gerçekleştirmeyi başardı.

Cihaz selefi ve çeşitli rakiplerine göre 2600 mAh gibi güçlü bir bataryaya sahip. Ancak Galaxy S4 selefi Galaxy S3’e göre daha büyük bir ekran ve daha ince bir profile sahip. Büyük ekran ve ince profil bir akıllı telefon için daha fazla pil tüketimi demektir.

Testlere göre Galaxy S4’ün pil ömrü size bir gün boyunca yetecek gibi görünüyor. Ancak cihazı çok fazla kullanmak daha fazla pil tüketimine neden olacaktır. Galaxy S4’ün pil ömrünün hangi durumda ne kadar dayanıklı olduğunu sonraki sayfalarımızdaki test sonuçlarında inceleyebilirsiniz.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum