Game Of Thrones Ne Zaman Başlayacak

Bu yazı 23 Ocak 2016 tarihinde, saat 20:05 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Hepimzin merakla beklediği dünyanın en iyi dizilerinden biri olan Taht oyunları (Game Of Thrones) dizisi ne zaman çıkacak.

5 Sezondur takip ettiğimiz dizinin resmi tarihi belli oldu. Dünyanın en iyi dizileri arasında yer alan Game Of Thrones dizisi bu sezonda izleyicisini büyüleyecek gibi görünüyor. Açıkcası bu konuda bende çok fazla merak içindeyim. 1. Sezonundan beri sıkı bir takip içerisinde olduğum dizi 5. sezonun son bölümü ile beni büyük hayal kırıklığına uğrattı. Jon Snow ölür mü be kardeşim ?

Yabancı dizilerin en büyük özelliği işte bu, dizi tek bir ana karaktere bağlı olarak şekillenmiyor bir çok ana karakter olduğu için her an her şey olabiliyor. Burdan game of thrones yazarı olan George Martin’i tebrik etmek istiyorum. Dizinin çekimleri başlandı ve yaklaşık 3 ay sonraya izleyicisi ile buluşacak. Resmi bir gün söz konusu değil fakat 2016’nın Nisan ayında her zamanki gibi biz GOT hayranları ile buluşacak.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum