Google, Başka Pixel Laptop Düşünmüyor

Bu yazı 01 Mart 2017 tarihinde, saat 02:53 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Artık Pixel hattını HTC tarafından yapılan Google’ın ileri teknoloji akıllı telefonları olarak biliyoruz, ancak şirket içi bir Chromebook olarak başladı. Aslında, birden fazla Pixel ürünü, Nexus cihazları gibi bir üçüncü taraf yerine Google tarafından oluşturuldu.

Ne yazık ki, Google başka bir Pixel dizüstü bilgisayarı kurmayacak. Google’ın donanım donanımından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Rick Osterloh, bunun en azından şimdilik Chromebook Pixel hattının sonu olduğunu ve şu anki modellerin satıldığını ve artık üretimde olmadığını söylüyor.

Diğer üreticilerin dizüstü bilgisayarlarını geliştirmeye devam etmesi nedeniyle Chrome OS’nin geleceği hala güçlü. Google OS’den vazgeçmiyor. Ve Pixel adı yakınlarda piyasaya sürülen akıllı telefonların başarısı ile bir yere gitmiyor. Ne yazık ki ultra premium Chromebook hattı yok oldu.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.857 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum