İnternet’i ve Tüm Getirilerini Bizimle Takip Edin!

Bu yazı 22 Eylül 2012 tarihinde, saat 01:54 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Yaşadığımız yüzyıl, teknolojinin getirisi olan bir yüzyıl olarak adlandırılabilir. Tüm hayatımızı, teknolojinin getirileri ile şekillendiriyor, buna göre hareket ediyoruz. Örneğin, eskiden standart olarak sadece yayıncı kuruluşların isteklerine ve analizlerine göre yayın yapan televizyon kanalları dahi, artık sosyal medya kavramı ile entegreli olarak hareket ediyor. Yani, internet ile şekilleniyor her şey.

Peki, bu örnek gibi daha bir çok örneğin sunulabileceği bir etki alanı içerisinde, siz İnternet’i yada sosyal medyayı ne kadar takip ediyorsunuz? Bu büyük dünyada yeriniz nerede? Eğer, bayağı bir gerilerde iseniz; hiç üzülmeyin. Artık Vaays.com üzerinden sizlerde, hayatımızın en temel yapı taşları haline gelen İnternet ve sosyal medya ile iç içe olabilir. Ne zaman ne olmuş? Hangi video, hangi resim, hangi kanal üzerinden, nasıl yayılmış? Güncel sosyal medya tartışmaları neler? Gibi sorulara, ve/veya bir çok benzeri sorulara verilen cevapları, sitemizden takip edebilirsiniz.

Doğru Takip, Bilinçli İzleme

Sosyal medya, sürekli olarak bir akışın olduğu; ne zaman, ne olacağının tam anlamı ile belli olmadığı, oldukça büyük bir havuzdur. Bu havuz içerisinde yaşanan gelişmeleri doğru takip etmek için, bilinçli bir izleme sistemi gereklidir. Bizler; platform olarak, bu konuda kapsamlı bir editör ekibi oluşturmuş bulunmaktayız. Editör kadromuz, sosyal medya ile iç içe hareket etmekte; yaşanan gelişmeleri, an be an sitemiz takipçilerine sunmaktadır. Tabii, tüm bu gelişmelerin en temel kaynağı olan teknoloji konusu da unutulmuş değil. Nasıl ki sosyal medyayı ve İnternet’i anlık olarak takip ederek, sizlere sunuyor isek; teknoloji dünyasını da aynı düzende sizlerle paylaşmak adına takip ediyoruz.

iPhone 5’e Dair Ne Varsa; Vaays.com ‘da

Malumunuz, son dönemlerin en büyük teknolojik gelişmelerinden ve haberlerinden biri iPhone 5 olmuş durumda. Yapılan sunumun ardından, bir çok kişinin tartışma konusu olan iPhone 5 daha piyasaya çıkmadan dahi, milyonlarca ön sipariş almış durumda. Sitemiz, Apple tarafından üretilen iPhone telefon markasının son versiyonu olan iPhone 5 ile ilgili tüm gelişmeleri de anlık olarak sizlere sunmaktadır. Sosyal medya ve İnternet dünyasının yanı sıra; iPhone 5 hakkında ki tüm detayları da gene sitemizden takip edebilirsiniz.

Unutmayın; İnternet ve teknoloji sürekli olarak ilerliyor, gelişiyor; yarattığı, sosyal medya kavramı her an hayatımız ile iç içe devam ediyor. Sizlerde, bu gelişimlerin gerisinde kalmak istemiyor, tüm bilgilere, haberlere en güncel, en doğru bir düzende ulaşmayı hedefliyor iseniz; Vaays.com ‘u takipte kalabilirsiniz.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.857 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum