iPhone 5S’in kamerası kaç megapiksel?

Bu yazı 16 Nisan 2013 tarihinde, saat 17:46 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

2013 yılında en çok merakla beklenen akıllı telefonlardan biri de Apple’ın akıllı telefonu iPhone 5S. Haziran ayında tanıtılması beklenen cihaz hakkında dedikodular devam ediyor. Yeni gelen haberler bu sefer cihazın kamera özelliği hakkında oldu.

Apple’a kamera modülü tedarik eden Wonderful Saigon Electrics şirketinin kaynak gösterildiği habere göre, yeni nesil iPhone’un 12 megapiksel kamerası olacak. İddiaya göre ayrıca, arka panelinde f2.4 açıklığa sahip iPhone 5S’in gelişmiş gece görüş özelliği ve Yüksek Dinamik Alan (HDR) özelliğine sahip olacağı söyleniyor.

Aslında daha küçük mercek açıklığı ile gelecek ve düşük ışıktan daha iyi yararlanacak 12 megapiskellik bir kamera özelliği olası bir ihtimal. Ayrıca, iPhone’un ‘S’ modellerinde kamera teknolojisinin her zaman bir adım daha geliştiği iddia ediliyor.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum