iPhone 7 İçin Siparişler Açılıyor

Bu yazı 30 Temmuz 2016 tarihinde, saat 15:00 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Apple tarafından Eylül ayı itibari ile piyasaya sunulması beklenen iPhone 7 modeli için önemli bir gelişme yaşanıyor. Konuyla ilgili pek çok farklı iddia bugüne kadar gündeme gelirken, bu iddiaların hiçbiri doğrulanabilmiş değil. Bu bakımdan Eylül ayı itibari ile Apple’ın tanıtım sahnesine hangi cihazları çıkaracağı belli olacak. Gündemde pek çok farklı iddia yer alırken, kullanıcıların en çok merak ettiği detay, iPhone 7 modelinin kaç farklı versiyonunun piyasada olacağı. Bu konuda en çok dikkat çeken ise iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro modellerinin konuşuluyor olması. Bugüne kadar 2 farklı cihaz ile Eylül ayında tanıtım gerçekleştiren Apple’ın bu ritüeli bozmama konusunda kararlı olması, bu tip iddiaların asılsız olarak görülmesini sağlarken, diğer yandan güvenilir kaynaklara dayandırılan haberler de iddiaların bir o kadar güvenilir olduğunu gösteriyor. Bu bakımdan iPhone 7 ile ilgili tüm soru işaretleri Eylül’de görülecek.

Ön Sipariş Ne Zaman Başlayacak?

iPhone 7 için gündeme gelen ön sipariş döneminin 9 Eylül’de başlayacağı belirtilirken, 9 Eylül ile birlikte telefonu almak isteyen kişiler sipariş vererek bu konuda ilk adımı atabilecek.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum