LG, CES 2013’e Oldukça İddialı Geliyor

Bu yazı 02 Ocak 2013 tarihinde, saat 00:58 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Güney Koreli üretici önümüzdeki hafta düzenlenecek Tüketici Elektroniği Fuarı’nda telefon, televizyon, tablet ve Ultrabook cephesinden iddialı ürünler sunabilir. Şirket etkinlikte tanıtacağı yüksek çözünürlüklü ekranlarla kayda değer bir sıçrama gerçekleştirmek istiyor.

Bahsi geçen yüksek çözünürlüklü paneller; 5.5-inç boyutunda 1920 x 1080p çözünürlüklü ekrana sahip telefon/tablet melezinin ilk aşaması olacak. Beklenen telefon Optimus G2 olabilir ve telefonun HTC Droid DNA, Galaxy Note II ve Sony’nin önümüzdeki hafta resmileşecek Xperia ZL modelleriyle sıkı bir rekabet içerisinde olacağı iddia ediliyor.

LG ayrıca 1920 x 1200p çözünürlüklü ve 7-inç ekran boyutuna sahip bir tableti vitrine çıkarmak istiyor. Yine bu tablette konumlandırılacak yüksek çözünürlüklü ekran önümüzdeki haftanın yenilikleri arasında yer alacak. İnç başına 324ppi değer sunan tablet, Nexus 7 ile kullanıcılar arasında oldukça popüler olan 7-inç segmentine ayrı bir hava getirecektir.

Bunlara ek olarak LG, uçtan uca ekrana sahip yüksek çözünürlüklü ultrabook, dizüstü bilgisayarlar, televizyonlar ve 4.7-inç boyutunda bir telefonu basının karşısına çıkarabilir.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum