Lumia 925 ne kadar iyi?

Bu yazı 19 Mayıs 2013 tarihinde, saat 02:46 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Nokia’nın üç gün önce tanıttığı Lumia 925’in “müthiş” kamerası, HTC One gibi rakiplerinin karşısında.

Nokia’nın sadece birkaç gün önce tanıttığı yeni Windows Phone 8’li uç cebi Lumia 925’teki önemli yenilikler arasında kamerasında yapılan geliştirmeler var. Özelliklerini bu yazımızda diğer amiral gemisi ceplerle karşılaştırdığımız Lumia 925, aynı Lumia 920 gibi düşük ışıktaki kamera performansıyla öne çıkan bir telefon.

Peki, Lumia 925’in kamerası rakip ceplere kıyasla nasıl fotoğraflar sunuyor? Nokia’nın blog’unda yayınladığı karşılaştırmada cep, HTC One, Sony Xperia Z ve Samsung Galaxy S4’ten çıkan karelerle ile yan yana kıyaslanmış. Düşük ışıkta Lumia 925’e en çok yaklaşan HTC One; ancak yine de 925’in yakaladığı kare daha aydınlık ve net görünüyor. Diğer ceplerin sensörlerine yakalanan kareler ise çok daha karanlık.

Nokia, tüm fotoğrafların ceplerin otomatik kamera ayarları seçiliyken çekildiği notunu düşüyor ve şu sözleri ekliyor: “Yorum yapmaktan kendimizi alıkoysak da, kameralar arasındaki farkın fazlasıyla dikkat çekici olduğunu düşünüyoruz.”

Avrupa ve ABD’de Haziran ayında piyasaya sürülecek olan Lumia 925, 4.5 inç’lik ekrana, Smart Camera uygulamasıyla gelen 8.7 megapiksellik bir kameraya sahip.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum