Ookla’dan Türkiye’ye Selam Var!

Bu yazı 02 Nisan 2016 tarihinde, saat 21:15 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Türkiye’de 4.5G kullanımı resmen başlarken yeni hız deneyimini yaşamak isteyen pek çok kişi 4.5G‘nin ne kadar hızlı olduğunu öğrenmek için test yapmak istedi. Hız testi konusunda en çok kullanılan servislerden birisi olan Ookla, Türkiye’deki durumu es geçmezken, hız testi yapmak için servisleri kullanan kişilere hoş bir sürpriz yaptı.

Mobil cihazlar üzerinden hız testi sonrasında paylaşımların yapıldığı ve sosyal medyada bu fotoğrafların çok dolaştığı görüldükten sonra Ookla duruma kayıtsız kalamadı ve resmi hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı. Ookla tarafından yapılan paylaşımda “Görünüşe göre tüm Türkiye hız testi yapıyor, sizi görüyoruz Türkiye!”diye bir mesaj yayınlayan Ookla, pek çok kişiden de beğeni topladı. Twitter üzerinden yapılan bu paylaşımda, aynı zamanda bir tablo da yayınlanırken, tabloda gün itibari ile en çok testin Türkiye üzerinden yapıldığı görüldü. Üstelik diğer ülkeler ile Türkiye arasındaki fark da oldukça fazlaydı.

İlk Görüşme Cumhurbaşkanı’ndan!

Dün özel bir tanıtım ile kullanımı yapılan 4.5G için ilk deneyim de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında yapıldı. Yapılan görüşmede bağlantının oldukça iyi olduğu görülürken, Erdoğan bu gelişme için tebriklerini iletti.

Etiketler:
Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.857 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum