Retine Teknoloji Yayılıyor

Bu yazı 16 Temmuz 2014 tarihinde, saat 16:44 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

retina

Galaxy Note 4’un özellikleri şaşırtmaya devam ediyor. Bomba gibi bir özellik ile gelen Galaxy Note 4 retina tarama özelliği ile geliyor. Samsung’un bu yılın sonlarına doğru çıkarmayı düşündüğü büyük ekranlı akıllı telefonu Galaxy Note 4 retina tarama teknolojisine sahip.

Bu retina ekran teknolojisi.. Hem işlevsel hemde fiziksel işlevsel açıdan bir çok değişim yaşayan ekran teknolojisi olup sonra zamanlar Apple’dan sonra Samsung’da adını sıkça duyacağımız teknoloji retina ile yeni bir boyut kazanmış olup normal bir insan gözünden daha fazla çözünürlük görmeye imkan sağlamaktadır.

Cumartesi günü Twitter üzerinden göndermiş olduğu mesajla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Galaxy Note 4’e retine teknolojisini tanıtmak üzere yaptıkları işlemleri açıkladılar.

Özel bir retina teknolojisi için çalıştıklarını belirten Galaxy Note 4 serisinde denemeyi sevdiği bilindiğinden Twitter adresinden yapılan bu merak uyandırıcı duyurunun da Note 4 modelinde retina taramalı olacağı ve güvenlik bileşeniyle karşılaşacağımızı düşünüyoruz.

Galaxy Note 4 özellikleri ise 16 megapiksel kamera olabilir. Ayrıca 5.7-inç QHD ekran, 3GB RAM, yeni Exynos octa-core işlemci donanımda olunacabileceği konuşuluyor.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum