Samsung Galaxy S7 Mini Çıkacak Mı?

Bu yazı 15 Mart 2016 tarihinde, saat 23:40 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Teknoloji dünyasında birbiriyle rakip olan Samsung ve iPhone arasındaki farklar giderek azalıyor. Son olarak Samsung’un aynı Apple’ın yaptığı gibi yeni bir mini cep telefonu çıkaracağı öğrenildi.

Samsung Galaxy S7 modellerinin ardından yeni çalışmalarına ara vermeden devam ederken bu konuda gündemde yer alan iddialar oldukça ilginç. Apple tarafından daha önce mini modellerinin yapılmasının benzer bir uygulamasına hazırlanan Samsung Galaxy S7 için mini bir versiyon tasarlıyor.

Özellikleri ve yapılan yeni telefon modelleri ile gittikçe birbirlerine benzemeye başlayan Apple ve Samsung rekabette fark yaratmak açısından herhangi bir işlem yapmazken, aynı politikaları sürdürmesi de tepki çekti.

Samsung’tan Açıklama Yok!

Samsung tarafından gündemde yer alan iddialara herhangi bir yanıt verilmezken markaya yakın kaynaklar tarafından gündeme getirilen bu konunun gerçek olma olasılığı oldukça fazla. Buna rağmen henüz iddialardan ibaret olan bu gelişmenin kesin olmadığı da unutulmamalı.

Apple’dan 21 Mart’ta Gövde Gösterisi Geliyor!

Samsung ile arasındaki farkı açan Apple ise bu konuda 21 Mart tarihini bekliyor. 21 Mart tarihinde yapılacak özel etkinlik ile yeni modellerini duyurmaya hazırlanan Apple rekabette yeni bir dönemi de başlatmış olacak. Etkinliğinin ardından Samsung’un tanıtım ve gövde gösterisine nasıl bir yanıt vereceği de merak edilen konular arasında.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum