Samsung Pay İsveç’te Piyasaya Çıktı

Bu yazı 10 Mart 2017 tarihinde, saat 19:21 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Samsung Pay’ın küresel erişimi, ödeme servisinin bugünkü İsveç’teki lansmanı ile birlikte genişlemeye devam ediyor. Uyumlu bir telefon, İsveç SIM ve kredi veya bankamatik kartına sahip Galaxy sahipleri cihazlarında Samsung Pay uygulaması açarak kalkıp çalışabilirler. Teknik olarak günümüzün lansmanı, desteklenen cihazların nispeten sınırlı bir listesi olan bir beta, yani Galaxy A5 (2016), Galaxy S7 ve Galaxy S7 kenarları. Samsung’un açılış sayfasına göre, Galaxy A5 2017 ve Gear S3 akıllı gösterimleri için destek “yakında” eklenecek.

Desteklenen sağlayıcılar, Handelsbanken, ICA Banken, yeniden: üye, Swedbank ve Rikskuponger ile birlikte Nordea, Eurocard, MasterCard, SEB ve Visa’yı içeriyor.

Günümüzün lansmanı, beklenen Galaxy S8 başlatma olayının birkaç hafta ilerisinde gerçekleşiyor ve nihai olarak Samsung Pay için daha geniş bir Avrupa tanıtımını öğreneceğiz. Samsung Pay, bir yıldan fazla bir süredir ABD ve Kore’de yaşıyor ve geçtiğimiz yaz bir İspanyol lansmanı ile kısa süre önce Avrupa’ya taşıdı. Hizmet, hemen Hindistan’da da canlı olarak yayınlanacak ancak şimdiye kadar Apple Pay’ın ve Android Pay’ın yaygınlaşmasıyla yüz yüze kalmış oldu.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum