Samsung’dan Elektrikli Araba Geliyor

Bu yazı 19 Temmuz 2016 tarihinde, saat 19:19 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Son dönemlerde elektrikli otomobillerin üretimi ve satışı konusunda büyük bir gelişme yaşanırken bu gelişmeye ayak uydurmak isteyen Samsung elektrikli araba sektörü ile yakından ilgilenmeye başladı. Çin’de elektrikli araba üretimi yapan bir firmanın satın alınması adına görüşmeleri resmen başlatan Samsung bu görüşmelerden olumlu bir şekilde ayrılması halinde elektrikli araba sektörüne yatırım yapacak.

Apple Önce Davrandı

Sektördeki en önemli rakiplerinden birisi olan Apple araba konusunda uzun zamandan beri çalışmalarını sürdürürken hem elektrikli hem de sürücüsüz araçların üretimi konusunda Apple cephesinde ciddi gelişmeler yaşanıyor. Rakiplerinden farklı sektörlerde geri kalmak istemeyen Samsung bu konuda resmen girişimlere başlarken önümüzdeki günlerde yapılan görüşmelerin sonuçlandırılması ve durumun basınla paylaşılması bekleniyor.

Hedef BYD

BYD’nin satın alınması ile ilgili girişimlere başlandığı ifade edilirken Samsung tarafından yapılan bu resmi açıklamanın ardından gözler yeni yapılacak açıklamaya çevrildi.

Anlaşmanın detayları ile ilgili henüz herhangi bir bilgi paylaşılmazken Samsung’un iş ortaklığı da kurabileceği gündemde. Bu bakımdan satın alma konusunda herhangi bir sonuca ulaşılamazsa Samsung tarafından özel bir iş ortaklığı için anlaşmanın sağlanabilmesi adına girişimlerin devam ettirebileceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.170 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum