Transformers’ın Adı Değişti!

Bu yazı 05 Eylül 2013 tarihinde, saat 21:55 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin
Kategoriler : Sosyal Medya

Dünyanın en iyi bilim kurgu ve fantastik film serilerinden olan Transformers son filmiyle şu sıralar sinema dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. İlk serileriyle beklenen başarı ve satış rakamlarını yakalayan film yapımcılarına verdiği umutla 2014 yılında da beyaz perdeye olmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl yapımcı Lorenzo di Bonaventura, Transformers 4’ün yönetmeninin Michael Bay olacağını ve filminde 2014 yılında çıkacağını açıklamış geleceğe dair film severler için önemli bir bekleyişin startını vermişti. Bugün internete sızan bilgilerle birlikte yeni yapımın adının ne olacağı ve posteri konusundaki dedikodular yerini resmiyete bıraktı. Transformers, Age of Extinction adlı 4. filmiyle 2014 yılında vizyonda olacak. Serinin yeni adının sızıntıları daha önceki haftalarda gündemdeydi ve bugün resmiyet kazanan posterle birlikte doğruluk kazanmış oldu.

Transformers: Age of Extinction ismiyle Dinobot\’ları da göreceğimiz Michael Bay’in yönetmenliğini üstlendiği film, 27 Haziran 2014’te beyaz perdede olacak. Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles, Li Bingbing, T.J. Miller, Han Geng ve Titus Welliver ise başrollerde yer alacaklar.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum