Trust Flow Ne Anlama Geliyor? Yükseltmek İçin Ne Yapılmalı

Bu yazı 26 Mayıs 2014 tarihinde, saat 02:19 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

seo1

Trust Flow kelime anlamı olarak “güvenli akış” anlamına gelir. Seo dilinde bu güvenli link akışı sayısını gösterir. Nasıl alt yapısı güçlü, temel sayfalar güvenilir kaynaklardan link akışı sağlıyorsa güvelir sitelerde güvenilir akışa sahip komşu sitelerden kaliteli, güvenilir yayın akışı sağlayacaktır. İşte bu sisteme biz Trust Flow diyoruz.

Trust Flow verileri Seomoz ve Majestic Seo analizleri sonucu 1′den 100′e kadar rakamlarla ifade edilir Rakamlar ne kadar yüksekse sitenin güvenli akışı o kadar yüksek demektir. Örneğin Google’ın Trust Flow’u 99′dur.

Bir önceki yazı olan Seo Nedir? başlıklı haberde Alexarank, Algoritma ve Authour Rank hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.871 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum