Veronica Mars’a Müthiş Destek

Bu yazı 15 Mart 2013 tarihinde, saat 18:30 civarında yazılmış. kez okunmuş.
Yazar : admin

Son günlerde Kickstarter projeleri oyun ya da film yapımı için finansal destek bulunan popüler bir platform haline geldi. Son olarak Veronica Mars dizisinin film olması için açılan proje bir günde 2 milyon $ topladı. Ayrıca proje açıldıktan 4 saat 24 dakika sonra bağış 1 milyon $’a ulaştı ve film projelerinde 1 milyon bağışa en hızlı ulaşan proje oldu.

Veronica Mars dizisi televizyonda 3 sezon oynadı ve 2007 yılında son buldu.Veronica Mars’ı tekrar izlemek isteyen 33.000 bağışçının yardımıyla dün akşam 2.1 milyon $ toplandı ve bağışlar artmaya hala devam ediyor. Bu müthiş destek sayesinde 2014 yılının yaz aylarında Veronica Mars filminin çekimlerine başlanacak. Daha önce film alanında Kickstarter projelerinden “The Goon” 442 bin $ “Charlie Kaufman’s Anomalisa” ise 406 bin $ bağış toplamıştı.

Yazar : admin

Lütfen Dikkat;

Doğruluğu şüphe uyandıran bilgilere ait yorumlar insiyatif kapsamında yayınlanmayacaktır. İyi niyetle tartışma konusu açanlara yorum sayfamız da sonuna kadar açıktır.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.857 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Haydi Sor Sor * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Arayalım Bakalım

Haydi Bakam Rastgele

  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum
  • sponsorum